Do Krásna se sjedou o víkendu tuningáři

Krásno, okres Sokolov – Už tento víkend bude malá obec na Sokolovsku Krásno žít upravenými vozy, rychlými vozy, dunící muzikou a dýmem z výfuků. Do Krásna se totiž sjedou na další ročník New Tuning Action Krásno na tamní letište milovníci tuningových vozů.

Jedná se o již pátý ročník této oblíbené akce v regionu a jak by mohl název nebo popis akce klamat, je tuningový sraz vyhledávaný i rodinami s dětmi, protože si na akci každý přijde na své. „Vracíme se ke kořenům původních tuningových srazů, proto letos poprvé bude akce pouze jednodenní. Věříme, že tím přilákáme více rodin a kromě pěkných aut, závodů a výstavy, si užijí i bohatý doprovodný program, který jsme pro ně přichystali,“ řekl k plánované akci pořadatel Tomáš Plechatý.

Návrat ke kořenům. „Poslední dobou byly srazy ve znamení večerních párty. Myslíme si, že by si lidé měli přijet užít auta, která se na srazu budou prezentovat. Nemělo by to být o alkoholu a bujarém večírku. Chceme navrátit tuningu jeho dobré jméno, kterým se prezentoval před lety,“ doplnil Plechatý.

A kdy akce začíná? Brány tuningové show v obci Krásno se otevřou v ranních sobotních hodinách 14. července a program je naplánovaný na celý den. Kromě sprintů a ukázky vytuněných aut je připravený i doprovodný program, jako třeba erotic wash nebo losování o ceny.