Do Krásna v červenci opět dorazí tuningáři na show

Krásno, Horní Slavkov – Na Letiště v Krásně u Horního Slavkova dorazí v tomto roce opět lidé za automobilovou zábavou, která se ponese v duchu tuningu. Půjde přitom už o pátý ročník.

5. New Action Tuning Krásno. Tak se jmenuje již tradiční automobilová akce určená pro lidi vyznávající rychlá a upravená auta. Nepůjde přitom pouze o přehlídku vozidel. Jako při minulých ročnících, i letos se akce ponese v duchu soutěžení a zábavy s doprovodným programem.

Akce je naplánovaná na 14. červernce 2018 a očekává se hojná návštěvnost jako například loni. Na návštěvníky budou čekat sprinty, drifty, slalom, stage s party Dj’s a doprovodný program partnerů akce. Jako u předešlých ročníků, i letos nebudou výjimkou volné sprinty, kterých se mohou účastnit samotní návštěvníci show.

Akce vyvrcholí 14. července v sobotu, ale návštěvníci a fanoušci rychlých a upravených automobilů mohou dorazit již 13. v pátek. Většinou se brány na letišti v Krásně otevíraly v 17:00 hodin. O konkrétním harmonogramu akce vás budeme informovat po oficiálním uvedení programu ze strany pořadatele.

Foto: FB stránky pořadatele