PŘEDSTAVUJEME REGIONKV.CZ, JAK PUBLIKOVAT VAŠE NÁMĚTY?

Tímto bych vás chtěl přivítat na tomto novém a věřím, že obsahově i kvalitním webu, který se zaměřuje na region karlovarského kraje. Chybět tu ovšem nebudou ani celostátní témata, která budou ovlivňovat život obyvatel našeho kraje. Nechceme nikomu konkurovat, např. zaběhlým portálům, chceme být jen kvalitní a věříme, že si pak na náš web najdete cestu znovu. S naším příchodem se pak pro vás otevírá nový informační kanál, na kterém se mohou objevit vaše podněty k tvorbě obsahu nebo vaše hotové články.

V prvním období jsme proto pro vás připravili pilotní projekt, který vám dá možnost si volně a zdarma vyzkoušet dosah článků z našeho webu. Do konce kalendářního roku 2017 budeme vaše články, ať už jste firma, škola, městský úřad, obecní úřad, krajská instituce nebo soukromá osoba s příspěvkem zajímavým pro krajskou veřejnost – publikovat zcela zdarma.

Věříme, že naší práci oceníte a že nám – třeba jen ze zvědavosti, pošlete a budete zasílat své náměty. Pokud pošlete hotový článek, nebudeme ho cenzurovat – jen rozhodneme o jeho vydání a pokud ho schválíme, tak po korekci i zveřejníme tak, jak jste nám ho zaslali.

Pokud tedy máte námět, podnět nebo hotový článek, budeme rádi za zaslání na redakční mail redakce@regionkv.cz.

Za nový zpravodajský portál Vám osobně děkuji a doufám, že se Vám tu s námi bude líbit.
Jaroslav Kubricht, jednatel