Řidič nezvládl zatáčku a zdemoloval Fabii

Královské Poříčí – Složky záchranného systému musely vyjíždět k ranní dopravní nehodě, která se udála už 9. března. Mladý 27 letý řidič nezvládl u Královského Poříčí zatáčku a narazil do kamenné zídky.

Řidič pravděpodobně nepřizpůsobil rychlost svým řidičským schopnostem. „Při projíždění pravotočivé zatáčky zřejmě nepřizpůsobil rychlost jízdy svým schopnostem, vlastnostem vozidla a dopravně technickému stavu a povaze komunikace (zatáčka, klesání, namrzlý povrch). Následkem toho s vozidlem dostal smyk, který se mu již nepodařilo vyrovnat. Přejel vlevo do protisměru a následně vlevo mimo komunikaci, kde narazil přední částí svého vozidla do kamenné zídky. Po tomto nárazu byla zadní část jeho vozidla odmrštěna vlevo, kde narazila opět do kamenné zídky,“ uvedla k nehodě Kateřina Krejčí za policii.

Řidič byl z místa dopravní nehody převezen vozidlem Zdravotnické záchranné služby do nemocnice v Karlových Varech. Vliv alkoholu u řidiče je předmětem dalšího šetření. Škoda byla předběžně odhadnuta na částku kolem 90 tisíc korun. Dopravní nehoda je nadále v šetření.

Zdroj, foto: PČR