Na Rolavě se uskuteční další ročník úspěšného Létofestu

Karlovy Vary – Dohromady osm festivalů se skrývá pod hlavičkou Létofestu a jeden z nich zavítá i do Karlovarského kraje. Konkrétně do Karlových Varů do areálu Rolava. Kromě hodně muziky se lidé mohou připravit i na bohatý doprovodný program.

Zatímco loni se uskutečnil Létofest v „Leťnáku“, nyní se přesouvá do volnočasového areálu Rolava. Lidé vyznávající kvalitní interprety budou moci festival navštívit o posledním prázdninovém víkendu od 24. do 25. 8. 2018.

Pro návštěvníky budou připravena dvě pódia. Zatímco jedno bude určeno především pro regionální kapely, to hlavní poctí kapely jako třeba Mandrage, Wanastovi Vjecy, BSP, UDG, Sebastiána, Marka Ztraceného nebo českou stálici CHINASKI. V Sobotu pak završí program jedna z nejúznávanějších skupin u nás, KABÁT!

Na své si přitom přijdou i rodiny s dětmi. Pro ty bude připraven doprovodný program s naplánovanými soutěžemi. Vstupenky na festival lze zakoupit již nyní přes internetové prodejce. V předprodeji ceny za lístky začínají na 590 korunách a zastaví se na částce 950 korun při platbě na místě pořádané akce.