V týdnu bude v kraji mrznout, také zasněží

Karlovarský kraj – Meteorologové slibují tento týden mrazy jak přes den, tak v noci. Na některých místech v kraji se musí připravit řidiči na sněžení, které by mohlo opět zkomplikovat dopravu.

V pondělí 5. února bude polojasno až oblačno, občas sněhové přeháňky. Denní teploty -4 až 0°C. Noční teploty -5 až -9°C.

V úterý 6. února bude polojasno až oblačno, ojediněle sněhové přeháňky. Denní teploty -6 až -2°C. Noční teploty -5 až -9°C.

Ve středu 7. února bude oblačno, denní teploty se budou pohybovat mezi -2 a 0 °C. Ze severovýchodu bude foukat mírný vítr.

Ve čtvrtek 8. února  slibuje předpověď zataženo, místy slabý déšť nebo dešťové přeháňky, denní teploty se budou pohybovat mezi 1 a 3 °C. Ze severovýchodu povane slabý vítr. Bio předpověď varuje před vysokou zátěží stupně 3.

V pátek 9. února bude zataženo, denní teploty v rozmezí 0 až 2 °C. Ze západu se očekává lehký vánek.

O víkendu v sobotu 10. a v neděli 11. února se očekávají denní teploty od -1 až po 1°C. Připravit se ale musíme opět na vysokou biozátěž, která by měla být na třetím stupni.

Počasí můžete sledovat i u nás na webu. Zprostředkovaně vám přinášíme pravidelnou předpověď v pravém sloupci hlavní stránky.